niedziela, 30 kwietnia 2017

Podsumowanie kwietniaWitajcie. Kwiecień był dość dziwnym i zabieganym miesiącem pod każdym możliwym względem. Zakończenie roku szkolnego, Koala siedziała (siedzi) i nadal robi matury z matmy, ja jeszcze parę dni wolnych i do pracy, do tego wszystkiego remont. Jak widać warunki do czytania każda z nas miała słabe i Koali nie udało się nic przeczytać, ja jednak coś przeczytałam. Jednak przeczytać to okej, ale napisać recenzję z tym już trochę gorzej.

W tym miesiącu przeczytałam:
1. "Kochając pana Danielsa" Brittainy C. Cherry - 432 strony
2. "Margo" Tarryn Fisher - 320 stron
3. "Demony. Grzech pierworodny" Lisa Desrochers - 357 stron
4. "Art & Soul" Brittainy C. Cherry - 432 strony

Jak widać wyniki są słabe, może w następnym miesiącu będą lepsze. Tak samo jak recenzje, jak widać mam dwie zaległe, jednakże do drugiej części Demonów ona się nie pojawi, bo jest nieco gorsza niż pierwsza część. "Art&Soul" mam nadzieję, że pojawi się na dniach,

Zaczytanego maja! 

12 komentarzy:

 1. Koniecznie muszę sięgnąć po "Kochając pana Danielsa"! :)
  Życzę Wam, by kolejne miesiące były dla Was bardziej zaczytane, choć doskonale rozumiem ten brak czasu, bo sama się z nim zmagam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tych czterech wymienionych przeczytałam 3, Kochając pana Danielsa, Art & Soul i Margo, wszystkie trzy mi się podobały :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też ostatnio mam problem z pisaniem recenzji - jakoś trudno mi się zmotywować. Sam wynik nie jest najgorszy, ale życzę Wam bardziej zaczytanego maja!
  Pozdrawiam :D
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę przeczytania "Kochając pana Danielsa", bo czaję się na nią chyba półtora roku. Cały ten klimat i temat niesamowicie mnie do siebie przyciągają. Życzę oczywiście zaczytanego maja!
  Buziaki!
  BOOKBLOG

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie czytałam żadnej z tych książek, ale może kiedyś sięgnę po "Margo".

  OdpowiedzUsuń
 6. Cztery książki w miesiącu to wcale nie jest taki zły wynik, szczególnie jeśli miesiąc był zabiegany. :) Ja też, podobnie jak Koala, na dniach piszę maturę, więc nie mam super czytelniczego wyniku w minionym miesiącu - całe dwie książki, w tym jedna lektura szkolna. No cóż, zaczytanego maja!

  OdpowiedzUsuń
 7. Kwiecień jakiś taki zabiegany chyba u wszystkich. ;) U mnie też sporo zajęć i ciężko mi jakoś było się w tym wszystkim odnaleźć przez te świąteczne przerywniki, które skutecznie rozleniwiały. ;/ Maj zapowiada się pod znakiem zaliczeń, ale może jakoś to będzie.
  Życzę Wam udanego maja, a Koali powodzenia na maturze! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. "Kochając pana Danielsa" wciąż przede mną. :D "Art & Soul" okazało się być dość średnie. Najbardziej spodobała mi się książka "Powietrze, którym oddycha" tej autorki ♥

  Jools and her books

  OdpowiedzUsuń
 9. 'Kochając pana Danielsa' mam w planach. Ja przeczytałam tylko dwie książki, bo kompletnie nie miałam czasu, w maju wszystko nadrabiam! :)

  http://pomiedzyrozdzialami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Ważne, że czytasz :) Nie ważne ile, ważne by odnaleźć w czytaniu przyjemność :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Brittainy C. Cherry - jej książki od dłuższego czasu są na mojej liście.

  Pozdrawiam,
  Lady Spark
  [kreatywna-alternatywa]

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję kwietniowego wyniku i życzę zaczytanego maja ;)

  OdpowiedzUsuń